![]() не е на линия последно на линия: на 10.12.2013 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 20.12.2011 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 18.09.2020 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 22.01.2012 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 20.12.2011 г. Здравейте,тази вечер бяхме на Малката базилика, но тя беше затворена.Много хора останаха разочаровани,а пазачът вдигаше рамене.Днес не вали и е погходящо за музеи,а те -затворени. Абеше обявен,че от 20 ч. ще свири и квартет.Защо подвеждат хората? С уважен Град: ![]() не е на линия последно на линия: на 18.09.2018 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 20.12.2011 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 27.02.2012 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 20.12.2011 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 20.12.2011 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 19.10.2015 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 22.04.2012 г. Град: ![]() не е на линия последно на линия: на 07.06.2018 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 10.08.2013 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 21.09.2017 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 24.08.2012 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 19.12.2011 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 16.05.2019 г. Град: ![]() не е на линия последно на линия: на 07.02.2012 г. ![]() не е на линия последно на линия: на 22.12.2011 г. |
Зареждане ...












